O nás

Penzion Jitřenka poskytuje celoročně svým klientům kvalitní ubytování a služby volného času jako je například sportovní vyžití, relaxace, odpočinek, vzdělávání apod.
U nás máte možnost, alespoň na čas, se odpoutat od každodenních starostí a povinností. Každý se podle libosti může věnovat tomu, co ho baví, užívat si pobyt na čerstvém vzduchu procházkami v přírodě, které vám pomohou načerpat novou energii.
Naše služby mohou využít všichni, kteří milují krásnou přírodu, ať již jsou to rodiny s dětmi, školky a školy v přírodě, aktivní sportovci (motorkáři, cyklisté).

Jsme tu i pro ty, kteří plánují třídní setkání, firemní školení, různá sportovní soustředění pro děti a mládež apod.
V našem penzionu můžeme ubytovat 20 osob v šesti lůžkových pokojích s možností přistýlky. Milovníkům stanování umožníme stanovat na zahradě. Používat lze venkovní grily, kde je možné připravovat grilované pochoutky, například sele, krůtu apod. V prostoru u penzionu je i ohniště pro konání táboráků. Součástí penzionu je bazén, sauna, vířivka a trampolíny.

Televize je ve společenské místnosti, kromě televize s videopřehrávačem najdete i minifotbal. Kdo chce využívat internet, v celém objektu je aktivní wifi-síť.

Rádi uvítáme i hosty ze zahraničí. Překladač google je všemocný.